24 02 2020

Kształty Mazowsza, kształty regionu w obiektywie Marcina Masalskiego

24.02.2020, godz.: 14:26
Kształty Mazowsza, kształty regionu w obiektywie Marcina Masalskiego

Od piątku w Mediatece można oglądać nietuzinkową wystawę fotograficzną autorstwa Marcina Maslaskiego to zdjęcia ukazujące nasz region i inne miejsca na Mazowszu z odmienne perspektywy, która często nie przychodzi nam do głowy jako pierwsza.

Marcin Masalski został nazwany przez magazyn „Perkusista” bezwzględnie jednym z najlepszych perkusyjnych „oczu” w Polsce. Fotografował między innymi imprezy takie jak: Telekamery, Warsaw Moto Show, Najlepszy Samochód Playboya, pokazy mody m.in. The Look of the Year Polska, Ewy Minge i Maciej Zienia. Robieniem zdjęć zajmuje się od ponad 25 lat. Jego pierwszym aparatem fotograficznym był analogowy Zenit. Specjalizuje się w fotografii sportowej, reportażowej, koncertowej i produktowej. Jego zdjęcia zostały opublikowane w magazynach m.in. „Perkusista”, „Gitarzysta”, „Dobre wnętrze”, „ Party” oraz zagranicznym „Batterie Magazine”.

Wystawę można oglądać od piątku 21 lutego w Mediatece. Na zachętę prezentujemy kilka zdjęć z wernisażu.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata