reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

10 2018

Książenice kontra kradzieże. Gmina wzmaga środki bezpieczeństwa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Książenice kontra kradzieże. Gmina wzmaga środki bezpieczeństwa - Grodzisk News


W ostatnim czasie policja odnotowała kradzieże lub usiłowania kradzieży samochodów w Książenicach. Problem okazuje się na tyle poważny, że nawet grodziscy włodarze zapowiedzieli działania zapobiegające takim sytuacjom.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wczoraj (16 października) oficjalne pismo do mieszkańców Książenic wystosował w tej sprawie burmistrz grzegorz Benedykciński. Czytamy w nim między innymi, że "w związku z niepokojącymi sygnałami dotyczącymi kradzieży (...) w rejon Książenic i Radoń kierowane są już dodatkowe patrole policji i straży miejskiej".

Ponadto ? pisze burmistrz ? "na dwóch wjazdowych drogach do osiedla umieszczone są kamery monitoringu miejskiego, których sygnał przekazywany jest bezpośrednio do centrum monitoringu miejskiego w komendzie policji".

W ocenie burmistrza ma to zapewnić skuteczność działań służb w razie interwencji oraz ułatwić identyfikację intruzów. Benedykciń podkreślił w liście, że gmina zrobi wszystko, by dać mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa.

Pełna treść pisma poniżej.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.