TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

12 2021

Książenice. Kolejne ulice z siecią kanalizacyjną


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: ZWiK Grodzisk Maz.Książenice. Kolejne ulice z siecią kanalizacyjną - Grodzisk News


Grodziski zakład wodociągów i kanalizacji rozbudowuje sieć w Książenicach. Kilka dni temu wodociągowcy zakończyli prace w sporej części terenów po dawnym PGR-ze, mieszkańcy mogą zatem zgłaszać chęć przyłączenia swoich posesji.


– Uprzejmie informujemy, że Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Grodzisku Mazowieckim zakończył inwestycję polegającą na projektowaniu i budowie sieci kanalizacyjnej w miejscowości Książenice PGR dot. ul.: Marylskiego, drogach wew. od ul. Marylskiego, Wiolinowej, Koncertowej, Cichociemnych, Kurantów oraz Pięciolinii – poinformował ZWiK.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

To zarazem oznacza, że można już zgłaszać chęć przyłączenia swojej posesji do nowej infrastruktury. Można to uczynić np. za pośrednictwem strony internetowej ZWiK-u.

Jednocześnie wodociągowcy podali, że w pierwszym kwartale nowego roku oddadzą do użytkowania sieć w kolejnych ulicach: Gitarowej, Batuty, Serenady oraz Muzycznej

💬︎   dodaj komentarz

Czytam i zazdroszczę Jestem mieszkańcem ulicy Akwarelowej i mimo że mamy nowy asfalt i magistrat się chwalił ze wyszło taniej niż zakładali to kanalizacji brak Teraz jak przeczytałem ten artykuł to wiem już ze podstawowe kryterium do założenia kanalizacji to byle ziemie PGR I ten slogan reklamowy Grodzisk miastem przyszłości (z szambem kilometr od centrum)

mieszkaniec
27-12-2021 21:34

To jest chore, że jeszcze tyle mieszkańców nie ma dostępu do wodociągów i kanalizacji!

zly
28-12-2021 17:41
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.