22 10 2018

Kradzieże samochodów w Milanówku i Grodzisku

22.10.2018, godz.: 13:57
Kradzieże samochodów w Milanówku i Grodzisku
fot. GrodziskNews

Kolejne kradzieże samochodów w powiecie. Tym razem łupem złodziei padły dwa wysokiej klasy pojazdy terenowe. Policja potwierdziła dokonanie przestępstw i prowadzi czynności w tej sprawie.

Z doniesień, które napłynęły do naszej redakcji wynika, że w sobotę doszło do kradzieży pojazdu terenowego z jednej z milanowskich posesji. Druga nastąpiła dzisiejszej nocy w Grodzisku przy ul. 3 Maja.

– Mogę potwierdzić, że doszło do kradzieży obu pojazdów i prowadzimy w tej sprawie dalsze czynności dochodzeniowe w celu wykrycia sprawców – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci nie potwierdzają jednoznacznie, jakoby łączyli te kardzie z wcześniejszymi w Książenicach, ale podkreślają, iż prowadzą intensywne ustalenia w tych sprawach. – Jednocześnie apelujemy do właścicieli pojazdów by zachowali szczególną czujność i ostrożność – podkreśla Katarzyna Zych.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.