TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

20

04 2021

Kradzieże aut w powiecie grodziskim


Grodzisk News


foto: PixabayKradzieże aut w powiecie grodziskim - Grodzisk News


Wczoraj nad ranem w Chrzanowie Dużym skradziono samochód dostawczy. To niejedyny przypadek kradzieży samochodów w powiecie w ostatnim czasie.


Informację o kradzieży otrzymaliśmy od czytelnika. – W poniedziałek nad ranem z terenu firmy w Chrzanowie Dużym skradziono samochód dostawczy. Podobno to nie jedyna kradzież w ostatnich dniach – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Policjanci potwierdzają. – Po godz. 4.00 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące kradzieży pojazdu marki Renault na terenie Chrzanowa Dużego. Był to pojazd jednej z firm znajdujących się na terenie tej miejscowości. Prowadzimy czynności mające na celu zlokalizowanie pojazdu i zatrzymania sprawców – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

To nie jedyna kradzież pojazdu w ostatnim czasie w naszym regionie.a – W powiecie grodziskim zdarzały się w ostatnim czasie pojedyncze przypadki kradzieży pojazdów, natomiast nie łączymy tych zdarzeń ze sobą. To są zupełnie różne pojazdy, różne miejsca i traktujemy je jako osobne zdarzenia – dodaje rzecznik grodziskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.