TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

20

04 2021

Kradzieże aut w powiecie grodziskim


Grodzisk News


foto: PixabayKradzieże aut w powiecie grodziskim - Grodzisk News


Wczoraj nad ranem w Chrzanowie Dużym skradziono samochód dostawczy. To niejedyny przypadek kradzieży samochodów w powiecie w ostatnim czasie.


Informację o kradzieży otrzymaliśmy od czytelnika. – W poniedziałek nad ranem z terenu firmy w Chrzanowie Dużym skradziono samochód dostawczy. Podobno to nie jedyna kradzież w ostatnich dniach – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Policjanci potwierdzają. – Po godz. 4.00 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące kradzieży pojazdu marki Renault na terenie Chrzanowa Dużego. Był to pojazd jednej z firm znajdujących się na terenie tej miejscowości. Prowadzimy czynności mające na celu zlokalizowanie pojazdu i zatrzymania sprawców – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

To nie jedyna kradzież pojazdu w ostatnim czasie w naszym regionie.a – W powiecie grodziskim zdarzały się w ostatnim czasie pojedyncze przypadki kradzieży pojazdów, natomiast nie łączymy tych zdarzeń ze sobą. To są zupełnie różne pojazdy, różne miejsca i traktujemy je jako osobne zdarzenia – dodaje rzecznik grodziskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.