21 11 2015

Kradli części lokomotywy

21.11.2015, godz.: 19:11
Kradli części lokomotywy
fot. Policja

Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani przez grodziską policję za kradzież elementów jednej z lokomotyw stojących na torowisku w Grodzisku. Obaj przyznali się do winy.

Kolejarze w ostatnim czasie zgłosili kradzież ośmiu chłodnic z lokomotywy. Policjanci przeprowadzili dochodzenie, które miało wskazać podejrzanych. Ostatecznie wytypowano dwóch mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tym przestępstwem, mieli bowiem podobne przestępstwa na koncie.

Funkcjonariusze zatrzymali Jacka F. i Mariusza O., którzy już na wstępie przyznali się do odkręcenia ośmiu chłodnic z lokomotywy. Mężczyźni chcieli łup sprzedać na lokalnym skupie złomu. Poszkodowana firma wyceniła straty na około 23 tys. zł.

31- i 32-latek usłyszeli zarzut kradzieży. Obaj przyznali się do winy. Za to przestępstwo można nawet na pięć lat trafić do więzienia.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata