reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

12 2022

Kozery. Pożar samochodów w warsztacie, policja nie wyklucza podpalenia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKozery. Pożar samochodów w warsztacie, policja nie wyklucza podpalenia - Grodzisk News


W środowy wieczór w warsztacie przy ul. Orlicz-Dreszera w Kozerach doszło do pożaru kilku samochodów zaparkowanych na placu. Dalszy bieg sprawie nada opinia biegłego. Na teraz jednak policja nie wyklucza żadnego scenariusza, także podpalenia.


Do zdarzenia doszło po godz. 20.00. – Do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu na terenie warsztatu przy ul. Orlicz-Dreszera w Kozerach. Na miejsce skierowano cztery zastępy strażaków: dwa z PSP oraz po jednym z OSP Grodzisk i Jaktorów. Po dojeździe na miejsce i przeprowadzonym rozpoznaniu stwierdzono pożar pięciu samochodów zaparkowanych obok siebie – relacjonuje asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy KP PSP w Grodzisku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, a także ugaszeniu ognia, którym objętych było pięć pojazdów. Dodatkowo mieli za zadanie uchronić przed pożarem jeden z nienaruszonych samochodów – dodaje.

Akcja gaśnicza dobiegła końca kilkanaście minut po godz. 21.00, a na miejscu prócz strażaków, byli także policjanci oraz właściciel warsztatu. Teraz dalsze czynności dochodzeniowe prowadzić będzie właśnie policja. – W ustaleniu szczegółowych okoliczności zdarzenia pomoże opinia biegłego z zakresu pożarnictwa i na tę ekspertyzę czekamy. Na tę chwilę nie wykluczamy żadnej ewentualności, w tym podejrzenia, że mogło dojść do podpalenia – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.