reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

12 2022

Kozery. Pożar samochodów w warsztacie, policja nie wyklucza podpalenia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKozery. Pożar samochodów w warsztacie, policja nie wyklucza podpalenia - Grodzisk News


W środowy wieczór w warsztacie przy ul. Orlicz-Dreszera w Kozerach doszło do pożaru kilku samochodów zaparkowanych na placu. Dalszy bieg sprawie nada opinia biegłego. Na teraz jednak policja nie wyklucza żadnego scenariusza, także podpalenia.


Do zdarzenia doszło po godz. 20.00. – Do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu na terenie warsztatu przy ul. Orlicz-Dreszera w Kozerach. Na miejsce skierowano cztery zastępy strażaków: dwa z PSP oraz po jednym z OSP Grodzisk i Jaktorów. Po dojeździe na miejsce i przeprowadzonym rozpoznaniu stwierdzono pożar pięciu samochodów zaparkowanych obok siebie – relacjonuje asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy KP PSP w Grodzisku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, a także ugaszeniu ognia, którym objętych było pięć pojazdów. Dodatkowo mieli za zadanie uchronić przed pożarem jeden z nienaruszonych samochodów – dodaje.

Akcja gaśnicza dobiegła końca kilkanaście minut po godz. 21.00, a na miejscu prócz strażaków, byli także policjanci oraz właściciel warsztatu. Teraz dalsze czynności dochodzeniowe prowadzić będzie właśnie policja. – W ustaleniu szczegółowych okoliczności zdarzenia pomoże opinia biegłego z zakresu pożarnictwa i na tę ekspertyzę czekamy. Na tę chwilę nie wykluczamy żadnej ewentualności, w tym podejrzenia, że mogło dojść do podpalenia – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.