06 08 2020

Koronawirus w kolejnym urzędzie. Zdalna obsługa interesantów

06.08.2020, godz.: 09:52
Koronawirus w kolejnym urzędzie. Zdalna obsługa interesantów
Fot. Pixabay

Jeden z pracowników Urzędu Gminy Żabia Wola zaraził się COVID-19. Interesanci będą obsługiwani jedynie zdalnie.

Po dwóch przypadkach koronawirusa w grodziskim magistracie, COVID-19 wykryto u urzędnika z Żabiej Woli. O tym fakcie urząd gminy poinformował na swojej stronie internetowej. – Szanowni Mieszkańcy, w związku z pozytywnym wynikiem badania na COVID-19 u jednego z pracowników Urzędu Gminy Żabia Wola, od czwartku 6 sierpnia wstępnie do poniedziałku 10 sierpnia 2020, obsługa interesantów będzie ograniczona do formy zdalnej. Wszystkie sprawy urzędowe mogą być załatwiane zdalnie, tj. za pośrednictwem Internetu, telefonów i platformy ePUAP. Urząd Stanu Cywilnego oraz ewidencja ludności będą pracować bez zmian – czytamy w komunikacie magistratu.

Urzędnicy podkreślają, że zarażony pracownik nie miał bezpośredniego kontaktu z interesantami, natomiast przed ponownym otwarciem się urzędu na bezpośrednie wizyty interesantów wszyscy pracownicy magistratu zostaną przebadani w kierunku COVID-19.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.