13 01 2020

Kontrowersje wokół zapisu w budżecie. Mieszkańcy chcą przywrócenia inwestycji w rozbudowę szkoły

13.01.2020, godz.: 14:44
Kontrowersje wokół zapisu w budżecie. Mieszkańcy chcą przywrócenia inwestycji w rozbudowę szkoły
fot. GrodziskNews

Przy okazji przyjmowania budżetu oraz wieloletniej prognozy dla Milanówka, rada wykreśliła z pierwotnego projektu 200 tys. zł na opracowanie dokumentacji rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 2. Po tej decyzji w lokalnej społeczności zawrzało.

W portalach społecznościowych nie brakowało głosów, że „radni pokazali, iż nie chcą dobra uczniów milanowskiej Dwójki” krytycznych komentarzy było dużo. Postanowiliśmy więc zapytać włodarzy miasta ogrodu, jak zamierzają w takiej sytuacji zareagować.

Dotarły do nas głosy niezadowolenia mieszkańców. Sprawa ponownego przesunięcia środków na rozbudowę placówek oświatowych, w tym na wykonanie projektu rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 2 stanie na najbliższej sesji. Decyzję podejmują jednak radni i to od nich będzie ostatecznie zależało, czy środki zostaną przesunięte – mówi Piotr Iwicki, sekretarz Milanówka.

Wszystko powinno wyjaśnić się dziś, bowiem sesję zaplanowano na 13 stycznia o godz. 17.30.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.