TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

07 2022

Koncerty André Rieu w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euKoncerty André Rieu w Grodzisku - Grodzisk News


Światowej sławy skrzypek André Rieu, wkrótce zaprezentuje się grodziskiej publiczności, a to za sprawą retransmisji słynnych koncertów z Maastricht.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i, jak to działo się wcześniej, będzie retransmitowany do kin na całym świecie – mówią organizatorzy.

André Rieu to znany i uznany na świecie wirtuoz skrzypiec oraz aranżer różnych gatunków muzycznych właśnie na ten instrument. Grodziska publiczność obejrzy wyjątkową kompilację jego koncertów ze słynnej sali w Maastricht, które powróciły po dwuletniej przerwie.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko najbrdziej znane kompozycje muzyki klasycznej, lecz także przeboje współczesnej muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców.

Czas trwania koncertu to około 180 minut. A będzie go można obejrzeć w kinie CK 28 sierpnia i 3 września o godz. 15.00. Bilety do nabycia przez stronę CK.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.