TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

01 2022

Koncert Sławka Uniatowskiego w Grodzisku. Zinterpretuje mistrzów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Koncert Sławka Uniatowskiego w Grodzisku. Zinterpretuje mistrzów - Grodzisk News


Po gorąco przyjętej trasie The Best Of w Grodzisku odbędzie się druga odsłona koncertów Sławka Uniatowskiego The Best Of II, z utworami jego największych muzycznych idoli – Grzegorza Ciechowskiego, Zbigniewa Wodeckiego, Franka Sinatry i Andrzeja Zauchy. 


– Na koncertach nie zabraknie największych utworów z płyty Metamorphosis, a także muzycznych zapowiedzi z nadchodzącego albumu Wielki Błękit, którego premiera planowana jest na 2021 rok. Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w Państwa pamięci – mówią organizatorzy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Sławek Uniatowski – wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu. Już jako pięciolatek rozpoczął przygodę z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego – Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Céline Dion czy Michaelem Bublé. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Elli Fitzgerald.

Zaplanowano dwa koncerty 26 stycznia w sali widowiskowej CK przy ul. Spółdzielczej 9; bilety zarówno na godzinę 17.00, jak i 19.30. Można kupić online na stronie centrum kultury


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.