reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

12 2021

Koncert noworoczny w Milanówku z orkiestrą i tańcami ludowymi


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Koncert noworoczny w Milanówku z orkiestrą i tańcami ludowymi - Grodzisk News


Z okazji powitania 2022 roku w Milanówku odbędzie się koncert noworoczny, podczas którego wystąpią Zespół Tańców Ludowych Pruszkowiacy oraz Milanowska Orkiestra Dęta im. Feliksa Dzierżanowskiego.


Koncert w kościele św. Jadwigi Śląskiej odbędzie się 15 stycznia o godz. 16.30, osiem dni później zaś w Pruszkowie. – ZTL Pruszkowiacy z Pruszkowa i Milanowska Orkiestra Dęta im. Feliksa Dzierżanowskiego (działająca przy Milanowskim Centrum Kultury) wystąpią wspólne podczas dwóch koncertów kolęd – podaje MCK.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Połączenie artystycznego potencjału tkwiącego w zespole ludowym i orkiestrze dętej zaowocuje niezapomnianymi doznaniami artystycznymi dla wszystkich słuchaczy, a repertuar kolędowy pozwoli utrzymać wspaniała świąteczną atmosferę także w styczniu – dodaje.

Bezpłatne wejściówki na koncert w Milanówku (który odbędzie się w Kościele Św. Jadwigi Śląskiej) do odebrania w MCK (ul. Kościelna 3).
Rezerwacji można dokonać telefonicznie 22 758 32 34.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.