24 06 2018

Koncert Natalii Nykiel i strefa kibica na powitanie lata w Milanówku

24.06.2018, godz.: 08:03
Koncert Natalii Nykiel i strefa kibica na powitanie lata w Milanówku
fot. Facebook Natalia Nykiel

To już dziś. Milanówek w imprezowym stylu powita lato! Zapowiada, że będzie to największa tegoroczna impreza w mieście ogrodzie.

Początek już o godz. 10.oo na stadionie miejskim przy ul. Turczynek 8. Muzyczną gwiazdą imprezy będzie Natalia Nykiel, piosenkarka, która szturmem wdarła się na czołowe pozycje polskich list przebojów z utworami „Error” i „Bądź duży”. Znacząca kariera artystki rozpoczęła się od występu w muzycznym show TVP 2 The Voice of Poland, w którym zajęła drugie miejsce. W następnym roku nagrała debiutancki album studyjny Lupus Electro.

Materiał powstał we współpracy z Katarzyną Nosowską, wokalistką zespołu Hey, Pauliną Przybysz, Karoliną Kozak, liderem zespołu Pogodno – Jackiem „Budyniem” Szymkiewiczem oraz Michałem „Buniem” Skrokiem z zespołu Dick4Dick. Album wyprodukował Michał „Fox” Król znany m.in. z występów w zespołach 15 Minut Projekt i Młynarski Plays Młynarski. Lupus Electro uzyskał status złotej płyty, natomiast promujący wydawnictwo singel „Bądź duży” uplasował się na 7. miejscu na liście AirPlay i został certyfikowany diamentem.W Milanówku artystka wystąpi w ramach trasy promującej jej drugi krążek studyjny „Discordia”.

Prócz koncertu, który w nadziei organizatorów przyciągnie wielu milanowian, zaplanowano także wiele innych atrakcji. W ramach powitania lata odbędą się: XIV Mistrzostwa Polski MTBMX oraz w Dirt Jumpingu. W mistrzostwach weźmie udział czołówka zawodników BMX i MTB. Dodatkowo odbędzie się pokaz Motocross.

Będzie zatem  muzycznie, sportowo, ale i smacznie bowiem odbędzie się I Milanowski Zlot Food Trucków. Nie zapomniano również o kibicach piłkarskich, którzy w tym czasie żyć będą mundialowymi wydarzeniami w Rosji. Na terenie stadionu miejskiego, gdzie odbędzie się impreza, zorganizowana zostanie strefa kibica z telebimem, na którym obejrzymy drugi grupowy mecz reprezentacji Polski z Kolumbią.

– Dodatkowo w trakcie imprezy będzie wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych – zapowiadają organizatorzy.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal GrodziskNews.pl

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.