reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

01 2023

Koncert gospelowy w Święto Trzech Króli. Wstęp wolny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: brwinow.plKoncert gospelowy w Święto Trzech Króli. Wstęp wolny - Grodzisk News


Przy okazji Święta Trzech Króli z koncertem kolęd już po raz drugi w naszym regionie wystąpi Warszawski Chór Gospel. Chór wystąpi w brwinowskim kościele parafii św. Floriana. Wstęp wolny.


Grupa zagra ponownie w Brwinowie, tym razem z innym repertuarem – kolędami w energicznych, gospelowych aranżacjach. Kwietniowy koncert zespołu cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Z Potrzeby Serc to zespół Gospel, który działa obecnie w Warszawie. Istniejącą od 16 lat grupę tworzą doświadczeni wokaliści i zawodowi muzycy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Formacja dała już wiele koncertów w Polsce i za granicą, występując m.in z Natalią Niemen, Ewą Urygą czy Beatą Bednarz. Najbliższe plany zespołu to płyta z autorskim repertuarem.  Wiosną ukazał się ich najnowszy singiel „Któż jest jak Pan”.

Utworu można posłuchać poniżej, na zachętę przed koncertem w Brwinowie. Ten zaś 6 stycznia o godz. 19.00 w kościele przy ul. Biskupickiej 2.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.