05 02 2020

Koncert Dżemu coraz bliżej. Wiemy, kto zdobył kolejne bilety

05.02.2020, godz.: 15:48
Koncert Dżemu coraz bliżej. Wiemy, kto zdobył kolejne bilety
fot. Materiały organizatora

Do koncertu Dżemu w Grodzisku jeszcze nieco ponad miesiąc, ale zważywszy na popularność tej blues-rockowej legendy, lepie nie zwlekać z zakupem biletów. Dziś kolejne będzie można wygrać także u nas!

Marcowy koncert zapowiada się ekscytująco nie tylko ze względu, na najwyższy poziom muzyczny, do którego zespół przez dziesiątki lat scenicznej obecności przyzwyczaił fanów. – Zespół zaplanował również wyjątkowe pokazy wizualne na specjalnym telebimie ustawiony przy scenie – mówi Maciej Ratyński z Agencji RATevents organizującej grodziski koncert.

– Występ Dżemu w piątek trzynastego, wbrew uczyni ten dzień szczęśliwym dla wszystkich entuzjastów koncertowego brzmienia – mówi z przekonaniem Maciej Ratyński.

Także my przekonani jesteśmy, że będzie to koncert najwyższej próby, dlatego objęliśmy wydarzenie patronatem medialnym, a dziś ruszymy z konkursami, w których do wygrania będą wejściówki na występ zaplanowany na 13 marca o godz. 20.00 w hali przy ul. Westfala 3a.

KONKURS
Podwójne zaproszenie zdobędzie jedna osoba, która dziś 4 lutego, punktualnie o 16.00 jako pierwsza przyśle maila pod adresem: info@grodzisknews.pl o treści „Dżem w Grodzisku”.

W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik ogłosimy 5 lutego.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

W drugim konkursie podwójne zaproszenie na koncert Dżemu zdobył pan Rafał Kukawski. Zwycięzcy gratulujemy skontaktujemy się telefonicznie najpóźniej 14 dni przed koncertem. Wszystkich zaś już teraz zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Te już niebawem!

Trwa także sprzedaż biletów TUTAJ. Radzimy nie zwlekać z zakupem, gdyż wejściówki na koncerty Dżemu na ogół rozchodzą się bardzo szybko.

Materiały organizatora
💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.