18 02 2020

Koncert Alicji Majewskiej w Milanówku

18.02.2020, godz.: 10:52
Koncert Alicji Majewskiej w Milanówku
fot. Mat. organizatora

Wielokrotna laureatka Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Alicja Majewska wystąpi z koncertem w Milanówku. Wstęp dla posiadaczy Milanowskiej Karty 3+ – za darmo. 

Występ artystki obdarzonej charakterystycznym wokalem organizator, Milanowskie Centrum Kultury, zapowiada tak: – Koncertowała w wielu krajach Europy, Azji, a także w ośrodkach polonijnych USA, Kanady i Australii. Wylansowała szereg przebojów, m.in. „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą”, „To nie sztuka wybudować nowy dom” – wylicza.

– Artystka stworzyła niezapomniane przeboje między innymi z Andrzejem Zauchą, Zbigniewem Wodeckim, Jerzym Połomskim, Dorotą Osińską, Grzegorzem Markowskim, Ryszardem Rynkowskim – dodaje.

MCK dodaje, że podczas koncertu zaplanowanego na 7 marca, wraz z Alicją Majewską wystąpią Włodzimierz Korcz i Warsaw Opera Quartet. Koncert odbędzię się w hali przy ul. Żabie Oczko 1 o gpdz. 18.00.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata