TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

22

03 2023

Koncert Alicji Majewskiej w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euKoncert Alicji Majewskiej w Grodzisku - Grodzisk News


Kalendarz występów estradowych w Grodzisku sukcesywnie się zapełnia. Wiadomo już w październiku koncert w sali widowiskowej CK da Alicja Majewska.


Artystka obdarzona charakterystycznym wokalem od wielu lat funkcjonuje w świadomości fanów polskiej piosenki. Trzy lata od wydania płyty „Żyć się chce” Majewska powraca z nowym materiałem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Wszystkie utwory napisali Włodzimierz Korcz i Artur Andrus. “Piosenki Korcza i Andrusa” to album będący refleksyjną, miejscami nostalgiczną podróżą w przeszłość, ale też pogodnym, doprawionym odrobiną szaleństwa spojrzeniem na życie z perspektywy – jak mówi o sobie cała trójka – koneserów kolejnego dnia. Choć u Majewskiej, Korcza i Andrusa ważne są nie tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ale także, jak śpiewa Alicja – “wszystko, co kiedyś było i jest”, to, co składa się na nasze małe światy, na to, jacy jesteśmy – powiadają organizatorzy koncertu.

–Płyta z premierowym materiałem Alicji Majewskiej to zawsze duże wydarzenie. W przypadku “Piosenek Korcza i Andrusa” kaliber jest tym większy, że kilka tygodni po premierze albumu światło dzienne ujrzy wyjątkowa książka Artura Andrusa (wyd. Wielka Litera), w której autor barwnie, z humorem i właściwą sobie lekkością podsumował kilka dekad działalności artystycznej Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza – dodają.

Koncert odbędzie się 30 października, a bilety są już w sprzedaży poprzez stronę centrum kultury.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.