28 05 2020

Komunikacja w Grodzisku znów będzie płatna

28.05.2020, godz.: 12:01
Komunikacja w Grodzisku znów będzie płatna
fot. Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Mieszkańcy grodziskiej gminy i miasta od początku czerwca pojadą komunikacją autobusową już odpłatnie. Zakończy się w ten sposób długi okres darmowych przejazdów dla wszystkich.

Włodarze jeszcze na początku epidemii koronawirusa zwolnili mieszkańców z obowiązku kupowania biletu. Podstawowym celem takiego rozwiązania było ograniczenie płatności gotówkowych, by na pieniądzach nie przenosić wirusa. W międzyczasie stan ten przedłużono do połowy maja, a następnie do końca miesiąca,

Od 1 czerwca ponownie trzeba będzie kupować bilety autobusowe. Ma to związek z czwartym etapem odmrażania gospodarki.

– Od 1 czerwca wracają opłaty za komunikację miejską w Grodzisku Mazowieckim. Dostępna jest już sprzedaż zarówno biletów miesięcznych, jak i jednorazowych. Rozkłady jazdy pozostają bez zmian – poinformował grodziski magistrat ma Facebooku.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Komunikacja w Grodzisku znów będzie płatna”

  1. mjk pisze:

    płatna=pusta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.