28 07 2020

Komunikacja autobusowa po nowemu. Kilka słów o biletach

28.07.2020, godz.: 12:52
Komunikacja autobusowa po nowemu. Kilka słów o biletach
fot. Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.

W ubiegłym tygodniu po nowemu zaczęła funkcjonować komunikacja autobusowa. Jeździ już nie tylko w obrębie poszczególnych gmin, lecz teraz pasażerowie na jednym bilecie mogą podróżować po terenie całego powiatu. Grodzisk poinformował właśnie o zasadach sprzedaży biletów miesięcznych.

– Sprzedaż biletów miesięcznych na linie powiatowe oraz komunikację miejską na miesiąc sierpień będzie odbywała się w dniach 30-31 lipca oraz 3-4 sierpnia. Na miesiąc wrzesień sprzedaż odbywać się będzie w dniach 26-28, 31 sierpnia oraz 1-4 września. Zapraszamy w godzinach 10:00 – 18:00 na stację PKP, okienko Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Maz. sp. z o.o – podał Grodzisk na Faceboku.

Poinformowano również, że poza wskazanymi datami bilety miesięczne będzie można nabyć w bazie PKS-u w Grodzisku Mazowieckim przy ul.Chełmońskiego 33 w godzinach od 7.00 do 15.00.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.