03 04 2020

Kombinezony i maseczki trafiły do grodziskich ratowników

03.04.2020, godz.: 19:25
Kombinezony i maseczki trafiły do grodziskich ratowników
fot. Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Grodziski magistrat poinformował dziś, że zakupione kombinezony i maseczki zostały przekazane ratownikom medycznym. Będą oczywiście kolejne dostawy sprzętu.

Mówił o tym kilka dni temu burmistrz Grodziska Grzegorz Benedykciński. Gmina, podobnie jak inne musi masowo zakupować sprzęt ochronny w dobie walki z epidemią koronawirusa. Potrzebne są maski i przyłbice ochronne, rękawice i kombinezony. Potrzeby są niemal niewyczerpane.

– Straż Miejska przekazała kombinezony i maseczki dla naszych ratowników medycznych. Gmina zakupiła, a pracownicy ZGK dostarczyli i uruchomili pralkę i suszarkę w grodziskiej bazie ratowników. Nasi dzielni ratownicy mają już zapewnione obiady i wodę. Pamiętajmy o nich! To oni ratują nam życie – czytamy na Facebooku grodziskiego magistratu.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata