18 05 2020

Kolizje na Traugutta i Okulickiego

18.05.2020, godz.: 13:43
Kolizje na Traugutta i Okulickiego

Sporo pracy miały dziś przed południem służby w Grodzisku. Prócz rozszczelnienia gazu w Grodzisku były też dwie kolizje na uczęszczanych arteriach miasta: na Traugutta i Okulickiego.

Około godz. 9.40 doszło do zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ul. Traugutta i Granicznej. – Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarowego iveco podczas manewru cofania nie zauważył stojącego za nim osobowego forda i tak doszło do kolizji – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Sprawa została zakończona nałożeniem mandatu na kierowcę iveco jako sprawę kolizji – dodaje.

Podobny przebieg miała kolizja na ul. Okulickiego. Tam jednak udział miały trzy auta. – Sytuacja wyglądała tak, że kierowca forda jadący jako pierwszy zahamował na drodze, za nim zrobił to kierujący renault, ale wyhamować nie zdążył trzeci z kolei kierowca iveco i uderzył w tył poprzedzającego renault, a ten siłą rozpędu w forda – opisuje okoliczności zajścia rzeczniczka grodziskiej policji. – W tym przypadku również nikomu nic się nie stało, a kierowca iveco został ukarany mandatem – dodaje.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata