TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

04

05 2021

Kolizje i nietrzeźwi kierowcy. Podsumowanie majówki na grodziskich drogach


Grodzisk News


foto: mazowiecka.policja.gov.plKolizje i nietrzeźwi kierowcy. Podsumowanie majówki na grodziskich drogach - Grodzisk News


W długi weekend policjanci z garnizonu warszawskiego w tym i powiatu grodziskiego prowadzili wzmożone kontrole na drogach w ramach akcji „Bezpieczna majówka”. Choć nasza policja ocenia ten czas jako bezpieczny, to nie obyło się bez zdarzeń na trasach i wybryków kierowców.


reklama Grodzisk mazowiecki

Mimo panującej epidemii, wiele osób wykorzystało ten czas na wyjazdy poza miasto. Tak, jak w latach ubiegłych, nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu czuwali grodziscy policjanci w ramach akcji „Bezpieczna majówka”, która trwała od piątku do poniedziałku włącznie.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Okazuje się, że nie było wielu niepożądanych sytuacji ale... – Oceniamy ten czas jako bezpieczny. Doszło łącznie do czterech kolizji drogowych, w tym jednej z dzikiem. Zatrzymaliśmy także trzech nietrzeźwych kierujących: jednego 1 maja, a dwóch 3 maja wylicza asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– W przypadku trzech innych kontroli okazało się, że kierowcy wsiedli do auta, mimo sądowego zakazu – wyjaśnia rzeczniczka.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.