TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

04

05 2021

Kolizje i nietrzeźwi kierowcy. Podsumowanie majówki na grodziskich drogach


Grodzisk News


foto: mazowiecka.policja.gov.plKolizje i nietrzeźwi kierowcy. Podsumowanie majówki na grodziskich drogach - Grodzisk News


W długi weekend policjanci z garnizonu warszawskiego w tym i powiatu grodziskiego prowadzili wzmożone kontrole na drogach w ramach akcji „Bezpieczna majówka”. Choć nasza policja ocenia ten czas jako bezpieczny, to nie obyło się bez zdarzeń na trasach i wybryków kierowców.


reklama Grodzisk mazowiecki

Mimo panującej epidemii, wiele osób wykorzystało ten czas na wyjazdy poza miasto. Tak, jak w latach ubiegłych, nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu czuwali grodziscy policjanci w ramach akcji „Bezpieczna majówka”, która trwała od piątku do poniedziałku włącznie.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Okazuje się, że nie było wielu niepożądanych sytuacji ale... – Oceniamy ten czas jako bezpieczny. Doszło łącznie do czterech kolizji drogowych, w tym jednej z dzikiem. Zatrzymaliśmy także trzech nietrzeźwych kierujących: jednego 1 maja, a dwóch 3 maja wylicza asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– W przypadku trzech innych kontroli okazało się, że kierowcy wsiedli do auta, mimo sądowego zakazu – wyjaśnia rzeczniczka.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.