reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

09 2022

Kolizja w Opypach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKolizja w Opypach - Grodzisk News


W poniedziałkowe popołudnie na ul. Polnych Kwiatów w Opypach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Polnych Kwiatów w Opypach wypadek drogowy. Uszkodzone znaki drogowe. Zderzenie dwóch samochodów. Na miejscu kilka zastępów straży, policjanci, karetka pogotowia. Droga zablokowana – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci potwierdzają. – Około godz. 14.00 na skrzyżowaniu ulic Mazowieckiej i Polnych Kwiatów w Opypach doszło do zderzenia hondy i dacii. Do jednej osoby była wzywana karetka pogotowia, ale badanie nie wykazało poważnych obrażeń, nie wymagała hospitalizacji. Zdarzenie zakwalifikowaliśmy jako kolizja drogowa – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Kierowca hondy został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji. Kierowcy byli trzeźwi. Obecnie nie ma utrudnień w ruchu.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Ile jeszcze będzie 5am wypadków zanim zrobią światła . Przecież ci ludzie z Milanówka nie mają szans wyjechać.Swolocz z grodziska mazowieckiego a raczej uciekinierzy z Warszawy zapieprzaja że pieszy nie ma szans na przejście.Bezmuzgi jadą z klapkami na oczach.Dramat a pogłębianie rowów w ksiazenicach najważniejsze.,🖕🖕🖕

Zico76
19-09-2022 16:55

I co ulżyło ???

adamo
19-09-2022 19:45

Na tym skrzyżowaniu powinny być światła, bo faktycznie wyjechać z Polnych Kwiatów czy Paprociowej to czasami graniczy z cudem.
I jeszcze kierowcy nic sobie nie robią z ograniczeń prędkości tylko zapieprzają w obie strony- to nie pierwszy i nie ostatni wypadek w tym miejscu

Karol
19-09-2022 18:13

Polnych Kwiatów to teraz taka "ekspresowa obwodnica" mało kto przestrzega ograniczenia do 50 km/h, no i na końcu to skrzyżowanie z Mazowiecką.

Aaa123
21-09-2022 13:36
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.