20 01 2020

Kolizja w Milanówku, nietrzeźwy kierowca uderzył w słup

20.01.2020, godz.: 13:06
Kolizja w Milanówku, nietrzeźwy kierowca uderzył w słup
fot. Policja

W niedzielę późnym wieczorem w Milanówku doszło do kolizji z udziałem audi. Jego kierowca uderzył w przydrożny słup energetyczny, był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło przed północą przy ul. Dębowej. A pierwszą informację otrzymaliśmy od czytelnika. – Około 23.30 przy skrzyżowaniu ul. Dębowej i Piotra Skargi był wypadek. Samochód całkowicie rozbity – napisał.

Policja potwierdza. – Rzeczywiście, o godz. 23.35 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na Dębowej. Okazało się, że kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup. Badanie stanu trzeźwości 37-latka wykazało, że miał ok. 0,7 promila alkoholu w organizmie – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Teraz odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie kolizji – dodaje.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata