reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

06 2021

Kolizja w Kuklówce


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik PawełKolizja w Kuklówce - Grodzisk News


Dziś około południa w Kuklówce samochód osobowy wpadł z drogi. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Kuklówce Radziejowickiej na łuku samochód wypadł z drogi. Na miejscu są policjanci, strażacy i pogotowie – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło około południa. – Na trasie 579 było zdarzenie drogowe z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego. Ten drugi pojazd zajechał drogę ciężarówce z piachem i ta wjechała do rowu. Nikt nie został poszkodowany, jedynie pojazdy zostały uszkodzone – mówi nam st. kpt. Jarosław Belina, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie.

Początkowo były utrudnienia w ruchu, ale obecnie droga jest już całkowicie przejezdna.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Kolizja w Kuklówce - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

jest to kolejne zdarzenie na nowo otwartej drodze nr.579.Kolejny raz apeluje do WŁODARZY aby na odcinku od ronda w m.Strzeniówka do granic miasta Radziejowice zamontować ODCINKOWY POMIAR PRĘDKOŚCI.Tam dojdzie do TRAGEDII.nie czekajcie aż ktoś tam ZGINIE w kolejnej kolizji drogowej.!!! Kierowcy traktują ten odcinek drogi jak Tor Wyścigowy pod Poznaniem.!!!
kierowca


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.