reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

06 2021

Kolizja w Kuklówce


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik PawełKolizja w Kuklówce - Grodzisk News


Dziś około południa w Kuklówce samochód osobowy wpadł z drogi. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Kuklówce Radziejowickiej na łuku samochód wypadł z drogi. Na miejscu są policjanci, strażacy i pogotowie – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło około południa. – Na trasie 579 było zdarzenie drogowe z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego. Ten drugi pojazd zajechał drogę ciężarówce z piachem i ta wjechała do rowu. Nikt nie został poszkodowany, jedynie pojazdy zostały uszkodzone – mówi nam st. kpt. Jarosław Belina, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie.

Początkowo były utrudnienia w ruchu, ale obecnie droga jest już całkowicie przejezdna.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Kolizja w Kuklówce - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

jest to kolejne zdarzenie na nowo otwartej drodze nr.579.Kolejny raz apeluje do WŁODARZY aby na odcinku od ronda w m.Strzeniówka do granic miasta Radziejowice zamontować ODCINKOWY POMIAR PRĘDKOŚCI.Tam dojdzie do TRAGEDII.nie czekajcie aż ktoś tam ZGINIE w kolejnej kolizji drogowej.!!! Kierowcy traktują ten odcinek drogi jak Tor Wyścigowy pod Poznaniem.!!!

kierowca
04-06-2021 17:36

Potwierdzam podobna sytuacja na odcinku Makowka do Ronda przy Sornie. A później placz, bol i znicze pod drzewem.

Piotr
04-06-2021 19:11

włodarzy czego? poza tym na drodze są różne ograniczenia prędkości, i nie ma żadnej podstawy żeby montować tam odcinkowy pomiar prędkości

mondry człowiek
05-06-2021 17:26

Mondry człowieku,idąc twoim tokiem rozumowania trzeba tragedi drogowej aby zainstalować odcinkowy pomiar prędkości.A prawda jest taka że pionowe znaki ograniczające pŕędkość tak działają na kierowców jak zeszłoroczny śnieg na porost sierści na żabie.Tam dojdzie do TRADEDII jeśli nic w tym kierunku się nie zmieni.!!@

kierowca
06-06-2021 16:42
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.