TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

07 2021

Kolizja w Książenicach. Kierowca uderzył w słup [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik DominikKolizja w Książenicach. Kierowca uderzył w słup [FOTO] - Grodzisk News


W Książenicach kierowca Volkswagena Transportera stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup. Na miejscu działają służby w tym policja i straż pożarna.


Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. – Niebielski Volkswagen Transporter uderzył w słup przy przystanku na Mazowieckiej. Wiadomo co się stało – zapytała w wiadomości do redakcji czytelniczka Aleksandra.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O szczegóły zapytaliśmy policjantów. – Około godz. 11.15 kierowca bus stracił panowanie nad pojazdem i wówczas auto uderzyło w słup – mówi asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Prawdopodobną przyczyną utraty tego panowania było użądlenie osy. Na szczęście nikomu nic się nie stało – dodaje.

Kolizja w Książenicach. Kierowca uderzył w słup [FOTO] - Grodzisk News
Kolizja w Książenicach. Kierowca uderzył w słup [FOTO] - Grodzisk NewsByłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.