TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

07 2021

Kolizja w Książenicach. Kierowca uderzył w słup [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik DominikKolizja w Książenicach. Kierowca uderzył w słup [FOTO] - Grodzisk News


W Książenicach kierowca Volkswagena Transportera stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup. Na miejscu działają służby w tym policja i straż pożarna.


Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. – Niebielski Volkswagen Transporter uderzył w słup przy przystanku na Mazowieckiej. Wiadomo co się stało – zapytała w wiadomości do redakcji czytelniczka Aleksandra.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O szczegóły zapytaliśmy policjantów. – Około godz. 11.15 kierowca bus stracił panowanie nad pojazdem i wówczas auto uderzyło w słup – mówi asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Prawdopodobną przyczyną utraty tego panowania było użądlenie osy. Na szczęście nikomu nic się nie stało – dodaje.

Kolizja w Książenicach. Kierowca uderzył w słup [FOTO] - Grodzisk News
Kolizja w Książenicach. Kierowca uderzył w słup [FOTO] - Grodzisk NewsByłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.