TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

24

03 2021

Kolizja w Kłudnie Starym


Grodzisk News


foto: GroddziskNewsKolizja w Kłudnie Starym - Grodzisk News


W środowe popołudnie w Kłudnie Starym doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.


reklama Grodzisk mazowiecki

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – W Kłudnie przy stawie w pobliżu autostrady A2 doszło do wypadku. Na miejscu była policja i kilka zastępów straży pożarnej – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Do zdarzenia doszło około godz. 13.30. – Była to kolizja między golfem a nissanem. Nikt nie został ranny. Nie było też utrudnień w ruchu – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Do zdarzenia doszło na drodze między Chlebnią a Kłudnem. – W pojazdach biorących udział w kolizji podróżowały trzy osoby. Jedna z nich uskarżała się na ból głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa. Ze względu na obecną sytuację trzeba było poczekać na karetkę, ale ostatecznie ratownicy medyczni zjawili się na miejscu, przebadali tą panią i stwierdzili, że nie ma potrzeby zabierać jej do szpitala – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, p.o. komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Kłudno Stare. Działania zakończyły się około godz. 16.00.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

napiszcie jeszcze dlaczego tyle pijaków chodzi po Limanowskiego, normalni ludzie boją się tą ulicą chodzić, to samo co na deptaku, na deptaku i w dzień już strach, a wieczorem to bieg z przeszkodami, szkoda, że Policji jest tu tak mało! To nie to samo miasto co kiedyś, szkoda! Każdy czułby się tu bezpieczniej gdyby może było więcej Policji i jakieś patrole piesze funkcjonariuszy. Wyrazy uznania dla Policjantów, którzy wczoraj reanimowali. Widziałem, w czasie pandemii to jednak zwiększone ryzyko niż zazwyczaj.

xyz
24-03-2021 16:54

Dołączam się do wyrazów uznania dla Policjantów. Grodzisk niestety faktycznie stracił blask. Coś się wypaliło, coś zepsuło i to już chyba nie do naprawienia w obecnych realiach. Od 25 lat rządzi ta sama ekipa (Ziemia Grodziska). Brakuje świeżego spojrzenia, nowych pomysłów ale też stali się zakładnikami własnego otoczenia, dla którego nie miasto jest najważniejsze. Liczą się stołki, kasa, sami swoi. A grodzisk zasługuje na coś lepszego.

Karol
24-03-2021 18:47

Ty taki i owaki, pilnuj swoich czterevh liter, społeczniku.

xyz
24-03-2021 19:06

pokaż wszystkie komentarze (5)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.