10 02 2020

Kolizja w Grodzisku, volkswagen wylądował na boku [FOTO]

10.02.2020, godz.: 10:44
Kolizja w Grodzisku, volkswagen wylądował na boku [FOTO]
fot. Czytelnik

Kolizja w centrum Grodziska. Przy skrzyżowaniu ulic Królewskiej i Nadarzyńskiej kobieta kierująca volkswagenem straciła panowanie nad samochodem, który przewrócił się na bok. Nikomu nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doszło około goodz. 8.40. – Ze wstęnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta kierująca volkswagenem uderzył w krawężnik, straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto przewróciło się na bok. Uderzyło też w przydrożny sygnalizator – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodszisku Mazowieckim.

– Na miejscu kończą się czynności pokolizyjne i związane z uprzątnięciem jezdni – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

fot. Czytelnik
💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.