TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

21

11 2022

Kolizja na Trugutta. Autobus nie ustąpił pierwszeństwa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W poniedziałkowe popołudnie na ul. Traugutta w Grodzisku doszło do kolizji drogowej – kierujący samochodem osobowym nie ze swojej winy wjechał słup. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Traugutta doszło do kolizji z udziałem autobusu. Na miejscu policja i kilka zastępów straży pożarnej – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na szczęście okazało się, że zdarzenie nie było groźne. – Tuż przed godz. 14.00 otrzymaliśmy informację o tym, że osobowy opel uderzył w latarnię. Na miejscu policjanci ustalili, że stało się to na skutek tego, że kierowca autobusu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu oplowi i kierowca samochodu osobowego, aby uniknąć zderzenia z autobusem zjechał z pasa i uderzył w słup – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Nikomu nic się nie stało – dodaje.

Samochód osobowy miał uszkodzone koło więc jego kierowca nie był w stanie sam go ściągnąć i przez pewien czas auto tamowało ruch.

Kierowcy obu pojazdów trzeźwi. – Kierujący autobusem został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji – zaznacza rzecznik grodziskiej policji.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.