TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

21

11 2022

Kolizja na Trugutta. Autobus nie ustąpił pierwszeństwa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKolizja na Trugutta. Autobus nie ustąpił pierwszeństwa - Grodzisk News


W poniedziałkowe popołudnie na ul. Traugutta w Grodzisku doszło do kolizji drogowej – kierujący samochodem osobowym nie ze swojej winy wjechał słup. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Traugutta doszło do kolizji z udziałem autobusu. Na miejscu policja i kilka zastępów straży pożarnej – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na szczęście okazało się, że zdarzenie nie było groźne. – Tuż przed godz. 14.00 otrzymaliśmy informację o tym, że osobowy opel uderzył w latarnię. Na miejscu policjanci ustalili, że stało się to na skutek tego, że kierowca autobusu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu oplowi i kierowca samochodu osobowego, aby uniknąć zderzenia z autobusem zjechał z pasa i uderzył w słup – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Nikomu nic się nie stało – dodaje.

Samochód osobowy miał uszkodzone koło więc jego kierowca nie był w stanie sam go ściągnąć i przez pewien czas auto tamowało ruch.

Kierowcy obu pojazdów trzeźwi. – Kierujący autobusem został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji – zaznacza rzecznik grodziskiej policji.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Pewnie Ukrainiec z PKSu… masakra nie pierwsza sytuacja

Paweł J
21-11-2022 15:45

Fakt, kierowcy tych autobusów są fatalni. Miałem podobną sytuację na Poniatowskiego….teraz jak widzę grodziski autobus to spodziewam się wszystkiego… i wszystkim takie podejście polecam!

Mieszkaniec
21-11-2022 17:18

Jaka płaca taka praca zapewne

Krzysiek
13-12-2022 19:41

... kierowcy z Ukrainy"wprowadzają" standardy wschodnie czyli "wolna amerykanka na drodze" ...

uczulony na benka
21-11-2022 18:55

Może to ten autobusiasz który często wymusza wyjeżdżając z ul. Kościuszki i jeszcze trąbi jak go ktoś nie wpuszcza. Dramat.

Leśnik
21-11-2022 19:22

zatrudnia sie ukrajnicow to skadal jak sie szarogesza wiecej kontrowac

mieszkaniec
24-11-2022 18:39
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.