TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

06 2021

Kolizja na trasie S8. Duże utrudnienia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKolizja na trasie S8. Duże utrudnienia - Grodzisk News


W poniedziałkowe popołudnie na trasie S8 w kierunku Warszawy doszło do zderzenia. Jeden pojazdów biorących udział w kolizji zajął się ogniem.


Informację otrzymaliśmy od czytelniczki. – Na trasie katowickiej tuż za Puchałami płonie samochód. Są utrudnienia w ruchu – poinformowała Joanna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazuje się, że doszło tam do kolizji, po czym jeden z pojazdów się zapalił. – Na wysokości Nowych Grocholic (gmina Raszyn – przyp. red.) na trasie S8 na pasie w kierunku Warszawy doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jeden z nich się zapalił i to dość mocno. Nie ma osób rannych. Kierujący trzeźwi – mówi nam kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Zdarzenie spowodowało duże utrudnienia w ruchu. – Wszystkie pasy w kierunku stolicy są zablokowane. Za jakiś kwadrans (około godz. 17.30-17.40 – przyp. red.) powinny zostać udrożnione dwa pasy: awaryjny i jeden z pasów normalnych. Trwa sprzątanie po tej kolizji – dodaje kom. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.