TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

06 2021

Kolizja na trasie S8. Duże utrudnienia


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsKolizja na trasie S8. Duże utrudnienia - Grodzisk News


W poniedziałkowe popołudnie na trasie S8 w kierunku Warszawy doszło do zderzenia. Jeden pojazdów biorących udział w kolizji zajął się ogniem.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Informację otrzymaliśmy od czytelniczki. – Na trasie katowickiej tuż za Puchałami płonie samochód. Są utrudnienia w ruchu – poinformowała Joanna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazuje się, że doszło tam do kolizji, po czym jeden z pojazdów się zapalił. – Na wysokości Nowych Grocholic (gmina Raszyn – przyp. red.) na trasie S8 na pasie w kierunku Warszawy doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jeden z nich się zapalił i to dość mocno. Nie ma osób rannych. Kierujący trzeźwi – mówi nam kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Zdarzenie spowodowało duże utrudnienia w ruchu. – Wszystkie pasy w kierunku stolicy są zablokowane. Za jakiś kwadrans (około godz. 17.30-17.40 – przyp. red.) powinny zostać udrożnione dwa pasy: awaryjny i jeden z pasów normalnych. Trwa sprzątanie po tej kolizji – dodaje kom. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.