reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

10 2022

Kolizja na Sadowej. Jedna osoba w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKolizja na Sadowej. Jedna osoba w szpitalu - Grodzisk News


W niedzielę wczesnym rankiem na ul. Sadowej w Grodzisku Mazowieckim samochód osobowy wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Jedna osoba trafiła do szpitala.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Sadowej skrzyżowanie z Bliską samochód wypadł z drogi i uderzył w płot. Na miejscu kilka jednostek straży pożarnej, karetka pogotowia i policjanci – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło około godz. 4.00. – O godz. 4.15 wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku samochodu osobowego na ul. Sadowej w Grodzisku Mazowieckim. Na miejsce wysłano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Po dojechaniu na miejsce strażacy zastali samochód marki Toyota, który wjechał w ogrodzenie posesji. Poszkodowana osoba znajdowała się poza pojazdem, była przytomna, ale kontakt z nią był ograniczony. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu osobie poszkodowanej kwalifikowanej pomocy przedmedycznej, absorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych, uprzątnięciu pozostałości pokolizyjnych po zabraniu rozbitego pojazdu przez holownik – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Krzysztof Stefaniak dodał, że zespół ratownictwa medycznego zabrał osobę poszkodowaną do szpitala. Działania strażaków zakończono o godz. 5.45.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Jak poszkodowanego zabrali do Szpitala Zachodniego to go nie wyleczą
lis


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.