reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

10 2022

Kolizja na Sadowej. Jedna osoba w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKolizja na Sadowej. Jedna osoba w szpitalu - Grodzisk News


W niedzielę wczesnym rankiem na ul. Sadowej w Grodzisku Mazowieckim samochód osobowy wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Jedna osoba trafiła do szpitala.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Sadowej skrzyżowanie z Bliską samochód wypadł z drogi i uderzył w płot. Na miejscu kilka jednostek straży pożarnej, karetka pogotowia i policjanci – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło około godz. 4.00. – O godz. 4.15 wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku samochodu osobowego na ul. Sadowej w Grodzisku Mazowieckim. Na miejsce wysłano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Po dojechaniu na miejsce strażacy zastali samochód marki Toyota, który wjechał w ogrodzenie posesji. Poszkodowana osoba znajdowała się poza pojazdem, była przytomna, ale kontakt z nią był ograniczony. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu osobie poszkodowanej kwalifikowanej pomocy przedmedycznej, absorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych, uprzątnięciu pozostałości pokolizyjnych po zabraniu rozbitego pojazdu przez holownik – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Krzysztof Stefaniak dodał, że zespół ratownictwa medycznego zabrał osobę poszkodowaną do szpitala. Działania strażaków zakończono o godz. 5.45.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Jak poszkodowanego zabrali do Szpitala Zachodniego to go nie wyleczą

lis
17-10-2022 11:15

Jak go tam wysłali to pewnie jeszcze siedzi na SORze i czeka...

Dorota
17-10-2022 18:11

Potwierdzam, wchodzi za godzinę.

Sor
22-10-2022 10:40
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.