reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

20

07 2021

Kolizja na Okulickiego


Grodzisk News


Kolizja na Okulickiego - Grodzisk News


We wtorkowe popołudnie na ul. Okulickiego w Grodzisku samochód osobowy wjechał w słup. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


reklama Grodzisk mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na Okulickiego był wypadek, samochód osobowy uderzył w słup. Pas w stronę wiaduktu zablokowany – poinformował Piotr, a do wiadomości dołączył zdjęcie.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Do zdarzenia doszło około godz. 16.00. – Kierujący skodą z nieznanych dotąd przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w latarnię. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Możliwe, że kierowca zasłabł za kierownicą. Nie ma tam stanu nietrzeźwości i innych nieprawidłowości – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Tuż po zdarzeniu były utrudnienia w ruchu, zablokowany był pas w kierunku wiaduktu. – Obecnie oba pasy ruchu są przejezdne – dodaje rzecznik grodziskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.