17 11 2015

Kolizja na Nadarzyńskiej

17.11.2015, godz.: 09:12
Kolizja na Nadarzyńskiej
fot. GrodziskNews

W poniedziałkowe popołudnie na ul. Nadarzyńskiej w Grodzisku doszło do kolizji – samochód typu SUV uderzył w wystający ładunek przewożony przez samochód ciężarowy.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Około godz. 16.30 źle przewożony ładunek spadł z ciężarówki na jadącego z przeciwka SUV-a. Chwilę przed zdarzeniem zdziwiło mnie jak kierowca przewozi coś na kształt „trzepaka”, 100 metrów dalej ładunek spadł. Szczęście w nieszczęściu, że nikomu nic się nie stało. Jedynie SUV miał zniszczony dach, szybę czołową i maskę. Ruch został zatamowany na około 10 minut. Kierowcy uczestniczący w tym zdarzeniu sami go udrożnili – napisał nam czytelnik.

Policjanci informują, że winnym kolizji uznano kierowcę ciężarówki. – Po godz. 16.30 na ul. Nadarzyńskiej w Grodzisku przewożony na ciężarówce marki Scania dość wysoki ładunek zahaczył o gałąź drzewa co spowodowało jego wysunięcie poza skrzynię ładunkową. Jadące z przeciwka suzuki zahaczyło o wystającą konstrukcję. Nikomu nic się nie stało. Kierowca ciężarówki został ukarany mandatem za niewłaściwe zabezpieczenie ładunku – mówi nam st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem   e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata