reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

12 2020

Kolizja na A2. Trasa była zablokowana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayKolizja na A2. Trasa była zablokowana - Grodzisk News


W czwartkowe popołudnie na autostradzie A2 w naszym powiecie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Przez pewien czas trasa w kierunku Poznania była zablokowana.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na A2 wypadek. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie. Autostrada zablokowana – napisał Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło na pasie w kierunku Poznania. – O godz. 17.26 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia. Przy wiadukcie na Żuków miało miejsce zderzenie dwóch samochodów osobowych. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, autami podróżowały łącznie trzy osoby. Jedna z nich była badana przez ratowników medycznych, pozostałym uczestnikom komplentie nic nie dolegało – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Kolizja spowodowała duże utrudnienia w ruchu. – Auta tak niefortunnie zatrzymały się po kolizji, że zablokowały całą trasę w kierunku Poznania i przez pewien czas była nieprzejezdna. Gdy przyjechały służby autostradowe, to otworzyły bramę awaryjną i dzięki temu udało się zorganizować objazd. – zaznacza rzecznik grodziskiej straży. Obecnie trasa jest już przejezdna, ale rozładowanie korków może potrwać.


Film nadesłała czytelniczka Basia

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Trasa nadal stoi. Obecnie od 15min poruszamy się prędkością około 2-5 m/min.

Piotr
17-12-2020 19:36

Służby otworzyły bramkę???? Ciekawe którą, bo akurat tak się składa, że stałem w tym korku 2 godziny i ruszyliśmy dopiero po zabraniu aut z drogi

***** ***
19-12-2020 23:23
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.