TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

21

12 2022

Kolizja na A2 i nocny pożar w Jastrzębniku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKolizja na A2 i nocny pożar w Jastrzębniku - Grodzisk News


W nocy z wtorku na środę na terenie naszego powiatu doszło do kolizji na autostradzie A2 oraz pożaru samochodu w Jastrzębniku.


Informacje o tych zdarzeniach otrzymaliśmy od czytelników. Potwierdzili je policjanci z grodziskiej komendy. – Pierwsze zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 2.14 i dotyczyło ono pożaru samochodu na ul. Mazowieckie Pola w Jastrzębniku. Peugeot spłonął doszczętnie. Na miejscu była straż pożarna, która nie wskazała przyczyny pożaru, natomiast użytkownik nie podejrzewa nikogo o podpalenie więc mogło to być zdarzenie losowe – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Drugie zgłoszenie spłynęło niedługo po pożarze. – Tuż po godz. 3.00 otrzymaliśmy informację, że na autostradzie A2 na pasie w kierunku Warszawy doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jak się okazało, kierujący busem podczas manewru omijania uderzył w ciężarówkę z naczepą. Kierowca busa został zabrany do szpitala na badania, nie mamy informacji na ten moment żeby jakiś obrażeń ciała doznał. To on będzie rozliczony jako sprawca tego zdarzenia Tuż po zdarzeniu były utrudnienia w ruchu, ale droga nie była zablokowana – opisuje rzecznik grodziskiej policji.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.