31 05 2020

Kolejny złodziej roweru zatrzymany. Mężczyzna był też poszukiwany za inne przestępstwo

31.05.2020, godz.: 16:10
Kolejny złodziej roweru zatrzymany. Mężczyzna był też poszukiwany za inne przestępstwo
Fot. KPP Grodzisk Maz.

Policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o kradzież roweru. Gdy go zatrzymano, okazało się, że jest on poszukiwany za przestępstwo drogowe.

Wczoraj informowaliśmy o zatrzymaniu braci, pod zarzutem wspólnego dokonania kradzieży rowerów. 25- i 26-latek nie zamierzali jednak łatwo dać się ująć policjantom, zatrzymano ich po pościgu, sprawcy uciekając autem uszkodzili jeden z radiowozów (więcej tutaj). Z zatrzymaniem innego mężczyzny podejrzanego o kradzież roweru nie było tyle problemów

Policjanci z Grodziska otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru zaparkowanego przy jednym w przystanków Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ruszyło więc poszukiwanie jednośladu, funkcjonariusze sprawdzili m.in. nagrania z miejskiego monitoringu. Dzięki tym czynnościom policjantom udało się wytypować podejrzanego. – Zaskoczony 27-latek został zatrzymany w Warszawie. Szybko okazało się, że jest również poszukiwany do odbycia 6 miesięcy kary za przestępstwo drogowe – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci odzyskali skradziony rower. 27-latek usłyszał zarzut kradzieży mienia o wartości około 850 złotych. – Za to przestępstwo grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany trafi najpierw do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie karę za poprzednie przestępstwo – dodali policjanci z grodziskiej komendy.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.