reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

13

02 2024

Kolejny złodziej rowerów zatrzymany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Kolejny złodziej rowerów zatrzymany - Grodzisk News


38-latek podejrzany o kradzież rowerów w Grodzisku Mazowieckim i Warszawie został zatrzymany przez stołecznych policjantów. Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.


Kilka dni temu informowaliśmy o zatrzymaniu złodzieja rowerów, który działał na terenie Brwinowa więcej tutaj. Teraz funkcjonariusze ze stolicy zatrzymali mężczyznę, który kradł rowery na terenie Grodziska i Warszawy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci z Grodziska prowadzili wzmożone działania w sprawie ustalenia sprawców kradzieży rowerów na terenie powiatu grodziskiego. W kilku przypadkach – dotyczących kradzieży na terenie Grodziska – trop prowadził do jednego mężczyzny. Policjanci rozpoczęli poszukiwania, które zakończyły się na terenie Warszawy. To właśnie stołeczni policjanci zlokalizowali mężczyznę na terenie Warszawy i przekazali go w ręce grodziskich funkcjonariuszy.

– Podczas skrupulatnie prowadzonych czynności dochodzeniowo-śledczych potwierdziło się, że zatrzymany od stycznia brał udział w pięciu kradzieżach rowerów na terenie Grodziska Maz. Wszystkie zabierał ze stojaków w różnych częściach miasta. Mężczyzna usłyszał zarzuty karne dokonania tych przestępstw i przyznał się do nich – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Jak się okazało, 38-latek jest również podejrzany o podobne kradzieże na terenie Warszawy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Sprawę nadzoruje grodziska prokuratura.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.