reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

02 2024

Kolejny złodziej rowerów zatrzymany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Kolejny złodziej rowerów zatrzymany - Grodzisk News


38-latek podejrzany o kradzież rowerów w Grodzisku Mazowieckim i Warszawie został zatrzymany przez stołecznych policjantów. Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.


Kilka dni temu informowaliśmy o zatrzymaniu złodzieja rowerów, który działał na terenie Brwinowa więcej tutaj. Teraz funkcjonariusze ze stolicy zatrzymali mężczyznę, który kradł rowery na terenie Grodziska i Warszawy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci z Grodziska prowadzili wzmożone działania w sprawie ustalenia sprawców kradzieży rowerów na terenie powiatu grodziskiego. W kilku przypadkach – dotyczących kradzieży na terenie Grodziska – trop prowadził do jednego mężczyzny. Policjanci rozpoczęli poszukiwania, które zakończyły się na terenie Warszawy. To właśnie stołeczni policjanci zlokalizowali mężczyznę na terenie Warszawy i przekazali go w ręce grodziskich funkcjonariuszy.

– Podczas skrupulatnie prowadzonych czynności dochodzeniowo-śledczych potwierdziło się, że zatrzymany od stycznia brał udział w pięciu kradzieżach rowerów na terenie Grodziska Maz. Wszystkie zabierał ze stojaków w różnych częściach miasta. Mężczyzna usłyszał zarzuty karne dokonania tych przestępstw i przyznał się do nich – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Jak się okazało, 38-latek jest również podejrzany o podobne kradzieże na terenie Warszawy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Sprawę nadzoruje grodziska prokuratura.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.