14 08 2020

Kolejny przypadek koronawirusa w powiecie. Są i ozdrowieńcy

14.08.2020, godz.: 19:11
Kolejny przypadek koronawirusa w powiecie. Są i ozdrowieńcy
Fot. GrodziskNews.pl

Grodziski Sanepid opublikował dziś kolejny raport. Wynika z niego, że w powiecie przybyła nam osoba zakażona COVID 19, ale jest też i dwóch ozdrowieńców.

Zgodnie z dzisiejszym raportem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Grodzisku Mazowieckim w powiecie u kolejnej osoby wykryto koronawirusa i od początku pandemii zanotowano łącznie 106 przypadków. W ciągu minionej doby przybyło też kolejnych dwóch ozdrowieńców. Z wirusem wygrało już 58 osób.

Jeżeli chodzi o pozostałe liczby, to liczba osób objętych kwarantanną domową spadła z 728 na 699. Mamy też 53 osoby objęte izolacją domową (wczoraj 56). Od wczoraj nie zmieniła się liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym – wciąż jest ich 93.

Poniżej pełna statystyka.

Fot. PSSE Grodzisk Maz.

Koronawirus w kraju
W całej Polsce od początku epidemii potwierdzono 55 319 przypadków zakażenia COVID-19. 38 362 z nich zostało już wyleczonych. Z koronawirusem powiązano 1858 zgonów.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.