23 02 2020

Kolejny przetarg na milanowską komunikację. Jest dwóch chętnych

23.02.2020, godz.: 10:38
Kolejny przetarg na milanowską komunikację. Jest dwóch chętnych
Fot. Pixabay

Milanowski magistrat szuka firmy, która obsłuży lokalne linie autobusowe. Tym razem poza grodziskim PKS-em zgłosiła się jeszcze jedna firma.

Milanówek co kilka miesięcy ogłasza przetargi na krótkoterminową obsługę miejskich linii autobusowych. W grudniu został rozstrzygnięty poprzedni, a teraz jest już kolejny – na przewozy pasażerskie od marca do końca maja 2020 r.

Bieżący przetarg różni się od poprzednich tym, że obejmuje jedynie dwie linie autobusowe: A (35 km) i B (14 km). Linia C (4 km) nie została uwzględniona. Autobusy mają kursować na tych samych trasach, ale w dokumentacji zawarto możliwość ich zmiany.

Zostały już otwarte oferty na to zadanie. Zgłosiły się dwie firmy: dotychczasowy przewoźnik, czyli PKS Grodzisk Mazowiecki oraz Przewozy Autokarowe Krzysztof Grygiel. Pierwsza oferta opiewa na 118,8 tys. zł, a druga na 87,8 tys. zł.

Istnieje więc duża szansa, że dojdzie do zmiany operatora milanowskich linii. Lada dzień Milanówek powinien rozstrzygnąć postępowanie.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.