23 02 2020

Kolejny przetarg na milanowską komunikację. Jest dwóch chętnych

23.02.2020, godz.: 10:38
Kolejny przetarg na milanowską komunikację. Jest dwóch chętnych
Fot. Pixabay

Milanowski magistrat szuka firmy, która obsłuży lokalne linie autobusowe. Tym razem poza grodziskim PKS-em zgłosiła się jeszcze jedna firma.

Milanówek co kilka miesięcy ogłasza przetargi na krótkoterminową obsługę miejskich linii autobusowych. W grudniu został rozstrzygnięty poprzedni, a teraz jest już kolejny – na przewozy pasażerskie od marca do końca maja 2020 r.

Bieżący przetarg różni się od poprzednich tym, że obejmuje jedynie dwie linie autobusowe: A (35 km) i B (14 km). Linia C (4 km) nie została uwzględniona. Autobusy mają kursować na tych samych trasach, ale w dokumentacji zawarto możliwość ich zmiany.

Zostały już otwarte oferty na to zadanie. Zgłosiły się dwie firmy: dotychczasowy przewoźnik, czyli PKS Grodzisk Mazowiecki oraz Przewozy Autokarowe Krzysztof Grygiel. Pierwsza oferta opiewa na 118,8 tys. zł, a druga na 87,8 tys. zł.

Istnieje więc duża szansa, że dojdzie do zmiany operatora milanowskich linii. Lada dzień Milanówek powinien rozstrzygnąć postępowanie.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata