reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

05 2023

Kolejny przejazd zostanie zamknięty. Tym razem na Piaskowej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews.plKolejny przejazd zostanie zamknięty. Tym razem na Piaskowej - Grodzisk News


Warszawska Kolej Dojazdowa poinformowała, że w drugiej połowie maja zamknięty zostanie przejazd kolejowy na ul. Piaskowej w Grodzisku Mazowieckim.


W ramach budowy drugiego toru kolejowego między Podkową Leśną a Grodziskiem Mazowieckim wykonawca, aby wykonać niezbędne roboty zmuszony jest zamykać przejazdy wzdłuż linii WKD na wymienionym odcinku. W najbliższy poniedziałek (15 maja) zostanie zamknięty przejazd kolejowy w ciągu ul. Łąkowej w Milanówku (więcej tutaj), a tydzień później zamknięty ma zostać przejazd w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

„Uprzejmie informuję, że w dniu 22.05.2023 r., w związku z realizacją Kontraktu Głównego, zostanie wprowadzona organizacja ruchu na czas prac budowlanych na przejeździe kolejowo-drogowym linii WKD przy ul. Piaskowej w Grodzisku Mazowieckim” – czytamy w komunikacie wydanym przez wykonawcę, firmę INTOP. Wykonawca w poinformował w tym piśmie, że „ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia drogi wyznaczono objazdy przez ulice: Nadarzyńską, Okrężną i Wiejską”.

Stała organizacja ruchu ma zostać przywrócona 2 czerwca po godz. 15.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Szkoda że firma Intop nie wie, że ulica Okrężna również jest w przebudowie i w związku z tym nie jest przejezdna w ciągu dnia. Wyznaczenie objazdu tą ulicą to nie jest dobra decyzja.

Ala
13-05-2023 16:48
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.