10 05 2019

Kolejny pożar w Milanówku

10.05.2019, godz.: 14:46
Kolejny pożar w Milanówku
Fot. GrodziskNews.pl

Wczoraj po południu w Milanówku doszło do kolejnego pożaru w ostatnim czasie. Tym razem płonął pustostan na ul. Falęckiej.

Informację o pożarze otrzymaliśmy od czytelniczki. – Podobno zatrzymano osobę odpowiedzialną za ostatnie podpalenia, a wczoraj doszło do kolejnego pożaru w Milanówku. Tym razem na ul. Falęckiej – poinformowała.

Strażacy potwierdzają. – Około godz. 13.22 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru pustostanu przy ul. Falęckiej. Paliły się drewniane elementy podłogi. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu był jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP Milanówek – poinformował st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Co na to policja? – Absolutnie nie łączymy tego zdarzenia z podpaleniami, o które jest podejrzany zatrzymany mężczyzna. Strażacy uznali, że to zupełnie inne zdarzenie. Ten budynek już kiedyś uległ pożarowi. Raczej nie było to podpalenie i część jakiegoś szerszego działania – mówi nam asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Przypomnijmy, że policjanci zatrzymali 53-letniego mężczyznę podejrzanego o podpalenie w ostatnich dniach trzech budynków w Milanówku. Więcej tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.